Familietoernooi 2025
Veertien teams maar liefst - een recordaantal! Veertien teams namen op zondag 6 april deel aan het traditionele familietoernooi, en doordat we de zaal dit jaar al een uurtje eerder hadden gehuurd paste dat prima in het door Patrick en José uitgekiende schema. Met ook nog steeds een ruime lunchpauze, het fotomoment van Louis, onbeperkt knutselen voor de kinderen, en na afloop de prijsuitreiking in de bomvolle en als altijd zeer gezellige kantine.
Een recordaantal teams betekent ook een aantal nieuwe teams, en omdat de sterkte van deze volleyballers niet bij voorbaat bekend is, is de indeling van de voorronde een beetje een gok. Het gevolg daarvan was dat Da's Best, de winnaar van de afgelopen twee edities, al meteen stevig aan de bak moest om de sterke debutanten Caspian en Alborz achter zich te houden. Voor de andere teams in deze poule, EHV en José en de Hunnen, was het in deze poule vooral een kwestie van overleven. In de tweede poule waren de verschillen kleiner, Wai meej ons jong, SRH, Familie Greve, R&B and Friends en dFrost gaven elkaar maar weinig toe, uiteindelijk werd de strijd om de eerste plaats in de laatste wedsrijd beslist in het voordeel van dFrost. En het team NetFout, trouwens ook het meest uniform geklede team, won overtuigend de derde poule door zeges op Alle remmen los, HeyHup en HVLCAN.
Na de pauze werden de ploegen heringedeeld in vier poules, en ging het echt om de prijzen. In elke poule was een taart te winnen, hetgeen enkele nieuwkomers deed concluderen dat ze die ochtend niet zo fanatiek hadden moeten spelen. José en de Hunnen, SRH en Caspian gingen er in hun poules met het gebak vandoor. In de hoogste poule ging het opnieuw tussen Da's Best en Alborz. De eerste set ging met een punt verschil naar Alborz, maar daarna nam Da's Best overtuigend revanche, en ook omdat Alborz een half punt had laten liggen tegen NetFout gingen taart en wisselbeker opnieuw naar Best. Maar… de verschillen worden kleiner!
Louis bedankt voor de foto's!